.

- Firma Profili -

.

IŞIK METALURJİ; Konya'da Uzun yıllardır alüminyum döküm, bronz döküm ve sarı döküm hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Sanayi sektörünün üretim yapmasında alüminyum dökümün yeri çok büyüktür. Pek çok otomotiv, makina, pompa ve vana gibi ürünlerin dökümünü yapıyoruz.


Yıllarca kaliteli malzeme ve usta işçilikten asla taviz vermeden faaliyetimizi devam ettirdik. Gelecekte de bu prensiplerimizden taviz vermeden üretimimize devam edeceğiz.


Alüminyum döküm parça üretiminin yanında, fason olarakda döküm yapıyoruz. Sadece bulunduğumuz şehir değil, ülkemizin pek çok sanayicisinin ürünlerinin dökümünü de yapıyoruz.


İş ve hizmet süreçlerimizde ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli prensibimizdir. Kaliteli malzeme ve ekonomik fiyat politikası da vaz geçmediğimiz değerler içinde yer almaktadır.


Konya alüminyum döküm, fason alüminyum döküm, alüminyum kum döküm, kum kalıba alüminyum döküm, fason alüminyum dökümcü, Konya alüminyum döküm, fason alüminyum döküm, alüminyum kum döküm, kum kalıba alüminyum döküm, fason alüminyum dökümcü, fason alüminyum döküm firmaları, alüminyum kokil döküm, alüminyum döküm firmaları, alüminyum kalıp döküm, aluminyum dökümcü, alüminyum döküm otomotiv mobilya parçası, alüminyum döküm makina parçası,